Moje knihy


Ceny knižiek sú vrátane poštovného a balného :-)


Necenzurovné knihy novodobého zdravého životného štýlu, ktoré majú pre vás množstvo odpovedí.


TERAZ I OSOBNÝ ODBER: NITRA, NOVOZÁMOCKÁ 104, TEL: 0917916107


 • Čo povedali iní?

 • Dobrý deň pán Hubinský,      
  Na začiatok Vám chcem za všetko poďakovať. Za Vaše knihy s venovaním a za to , že som Vás stretla. A  chcem sa aj ospravedlniť, že som Vám nenapísala skôr. Vaše knihy som prečítala hneď a aj Čínsku štúdiu. Teda knihy "Tekutý život" a "Proti vetru, ale po svojom", som prečítala hneď. Titul "Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA", ešte stále nie. Odložila som ju presne tak, ako  ste v nej nakázal. Aby si čitatelia vzali pero a napísali čo chcú a nepokračovali v čitaní ďalej. No a tam som sa i ja zastavila. Normálne takéto výzvy v knihách ignorujem a preskakujem, ale u vás mi to nešlo.
  Inak ostané dve Vaše knihy putujú po mojich priateľoch, tak, ako aj kniha "Čínska štúdia", ktorú mám tiež od Vás.
  Chcem Vám vyjadriť uznanie a obdiv z akou odvahou sa vyjadrujete o mnohých palčivých témach vo vašich knihách. Myslím tým o nadnárodných spoločnostiach ktoré nás takmer vo všetkom zavádzajú.Klobúk dole. Prečítala som neskutočne veľa kníh, ale Vy ste jeden z mála ľudí  na SK a v ČR, čo ste vyjadrili veci nahlas. 
  Chcem Vám povedať, že Vaše knihy sú rovnako dobré, hodnotné a prínosné, ako "Čínska štúdia". Mňa veľmi obohatili a verím, že naberiem odvahu, vezmem pero a dočítam aj tú tretiu.🙂 

  Prajem Vám veľa úspechov v osobnom aj v profesnom živote, kráčajte ďalej na svojej ceste a píšte ďalej, lebo si myslím, že máte toho ešte veľa čo povedať a odovzdať svetu.

  Lucia M. Habeková

Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA

Už samotný názov tejto knižky prezrádza veľmi veľa o jej obsahu. Naše životné cesty môžu byť veľmi rozdielne, avšak zdravie, radosť a úspech či už v súkromí alebo v profesionálnom živote sú jeho hlavnými aspektami. Skôr, ako som začal túto knižku písať, mi prešli rukami stovky ľudí a mojou hlavou ich životné príbehy. Aj vďaka nim dnes môžem pomáhať mnohým iným ľuďom, na ich ceste za zdravším, veselším a úspešnejším JA.

Kniha: Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA

Akcia

Cena je vrátane poštovného a balného

9,00 € 
9,00
   
Cena vrátane DPH
 
kniha

Tekutý život

Tekutiny majú jednoznačnú výhodu v tom, že sa do nášho organizmu dostanú vždy oveľa rýchlejšie, ako potraviny, ktoré musíme najskôr požuť a v ústach predtráviť. 

Kniha: Tekutý život

Akcia

Cena je vrátane poštovného a balného

9,00 € 
9,00
   
Cena vrátane DPH
 

Proti vetru, ale po svojom

Luxus nemyslieť, si už nemôžeme dovoliť.
Platíme zaň životmi. Máme všetko, čo k zdravému životnému štýlu potrebujeme. Svoje perfektne nastevné telo,  dostatok, ba až nadbytok potravy, vitamíny, BIO, informácie. 

Kniha: Proti vetru, ale po svojom

Akcia

Cena je vrátane poštovného a balného

9,00 € 
9,00
   
Cena vrátane DPH
 • Autor: Ján Hubinský