Domáce slovenské prírodné včelie produkty a produkty z cesnaku medvedieho a aloe.


Rád by som vám predstavil vynikajúce, prírodné, no hlavne poctivé produkty  doktora Trubíniho, nadšeného špecialistu, ktorý zasvätil včelám takmer celý svoj život a vďaka technológiám, ktoré poväčšine sám vyvinul, dokázal pomôcť mnohým ľuďom u nás a aj v zahraničí. Takisto vyvinul aj jedinečné produkty z cesnaku medvedieho a aloe. Výnimočnosť týchto produktov spočíva v tom, že ich zložkami sú výlučne produkty dopestované na Slovensku a domáca technológia spracovania, 
ktorá vylučuje akúkoľvek chemickú úpravu produktov.


Ceny produktov sú vrátane poštovného a balného.


TERAZ I OSOBNÝ ODBER: NITRA, NOVOZÁMOCKÁ 104, TEL: 0948590020
Sme obchodným zástupcom pre SR. V prípade záujmu o distribúciu nás prosím kontaktujte.  • Prírodné produkty

  • Viac ako pri akýchkoľvek iných produktoch, tie, ktoré vkladáme do svojich úst alebo aplikujeme na svoj najväčší orgán -teda na pokožku, je veľmi dôležitý postup technológie pri výrobe produktu, kvalita ingrediencii, poctivosť dávok tak, aby si zachovali svoj blahodárny účinok, no predovšetkým je dôležitá láska a nadšenie, ktoré človek vkladá do týchto produktov, pretože majú pomôcť iným skvalitniť a vylepšiť si svoj pocit zo samáho seba. Zodpovedne prehlasujem, že presne takéto produkty od takéhoto človeka vám po rozkliknití každého z produktov v nasledujúcich riadkoch s radosťou predstavím :-)
 
  • Právna legislatíva

  • NARIADENIE EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) č.1924/2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach zakazuje označovať na výrobkoch a miestach, ktoré výrobky predávajú (e-shop), zdravotné účinky produktu. Preto od 1.7.20013 nie je možné poskytovať tieto informácie priamo pri produktoch.