Špeciálne knihy


Všetky uvedené tituly sú vrátane balného a poštovného


TERAZ I OSOBNÝ ODBER: NITRA, NOVOZÁMOCKÁ 104, TEL: 0948590020


Mandaly pre lepší život - Vyfarbite si svoje emócie

Výnimočná kniha mandál od Ľubici Hamarovej, Pavla Rozložníka a Dany Hamarovej.

Autori tejto knihy sa venujú osobnostnému rozvoju a už pred vyše desiatimi rokmi, teda oveľa skôr, než sa vymaľovanky pre dospelých stali hitom, vytvorili špeciálne mandaly, ktoré so svojimi klientmi dlhodobo využívajú pri koučingu a rozvojových tréningoch. Ich publikácia tak predstavuje nový koncept vymaľovanky, ktorá okrem oddychu, relaxácie a upokojenia ponúka aj terapeutický účinok. V úvode knihy sa dočítate potrebnú teóriu a potom na vás čaká 44 mandál zameraných na rôzne emócie a vlastnosti. Ich vyfarbovaním si vycibríte emocionálnu inteligenciu, upevníte duševné zdravie, zlepšíte si koncentráciu, vzťahy, ale aj schopnosť rozumieť samým sebe.

Kniha Mandaly

Novinka

Dostupnosť: skladom

v cene nie je započítaná cena poštovného

10,00 € 
10,00
  ks 
Cena vrátane DPH
 
Mandaly pre lepší život - Vyfarbite si svoje emócie

Celek - už v predaji! Teraz exkluzívne s originálnym podpisom autora T.C.Campbella!

Táto výnimočná kniha, je pokračovaním slávnej "Čínskej štúdie" , najvýznamnejšej knihy zdravia za posledných 100 rokov, od autora profesora T.C.Campbella z USA. Kniha "CELEK" veľmi presvedčivo dokazuje, že zameranie modernej výživy vedie verejnosť k masívnemu zmätku v súvislosti s ich pohľadom na stravovanie. Čo je ale ešte horšie, tento spôsob (dez)informovania ľudí má za následok tragické zdravotné dopady.
Model vysvetlení od profesora Campbella, ktorý vám táto kniha ponúka, úplne mení uvažovanie v smere stravovania sa, čo zaručene vedie k zlepšeniu zdravia miliónov ľudí a tiež k úspore obrovského množstva peňazí v sektore zdravotnej starostlivosti.

Kniha Celek

Akcia

Novinka

Dostupnosť: skladom

cena je vrátane poštovného

30,00 €
29,00 € 
29,00
  ks 
Cena vrátane DPH
 

Genové klíče

Genové klíče

Novinka

Dostupnosť: skladom

Objednávky môžete zasielať aj v prípade, že je knižka vypredaná. Po doplnení zásob vám knihu automaticky odošleme. Cena je vrátane poštovného.

35,00 € 
35,00
  ks 
Cena vrátane DPH
 

Kronika života - darček života

 

Zdravé desiate

 

Čínská studie teraz exkluzívne s osobným podpisom Dr.T.C.Campbella!


"Každý na poli vedy o výžive vychádza z T.Colin Campbella, ktorý je jednotkou vo svojom obore. Toto je jedna z najvýznamnejších kníh o zdraví, aká bola kedy napísaná. Prečítať ju - vám môže zachrániť život."
Dr. Dean Ornish, zakladateľ a prezident Výskumného inštitútu preventívnej medicíny, profesor kalifornskej univerzity, autor Programu na zvrátenie srdcovo-cievnych ochorení.


  • Dr. T.Colin Campbell je jednou zo svetovo najrešpektovanejších autorít na výživu a jeho Čínska štúdia je najrozsiahlejšou dietologickou štúdiou v histórií. Podáva v nej rozhodujúce a život zachraňujúce informácie nie-len o výžive, ale i o tom, čo v skutočnosti spôsobuje rakovinu, ako môžeme zvrátiť epidémiu srdcovo-cievnych ochorení, obezity a ako si predĺžiť naše životy.
  • Základné dôvody pre správnu výživu, ako základ zdravého životného štýlu neboli ešte nikdy tak silné. Každý v poli vedy o výžive vychádza z práce T.Colina CAMPBELLA, ktorý je jednotkou vo svojom  obore.
  •  Ak sa chcete dozvedieť, ako sami dokážete prostredníctvom stravy doslova "zapnúť a vypnúť" procesy vyššie spomenutých chronických degeneratívnych a hlavne, podľa medicíny vraj nevyliečiteľných ochorení, ktoré sa stali epidemickými, neváhajte si túto knihu zabezpečiť už teraz. Jej čítanie vám a vašim blízkym, môže zachrániť život.
 

  • Každý bežný človek, ale i každý lekár či výskumník musí túto knihu prečítať. Fascinujúce, jednoducho a zrozumiteľne vysvetlené okolnosti, ktoré sú nám v bežnom živote predstavované, ako zdraviu prospešné, v skutočnosti však majú devastujúci vplyv na naše zdravie. Porozumenie štúdie, ktorá do dnes dokázala zachrániť okrem života bývalého amerického prezidenta Billa Clintona i životy stoviek tisícok iných, je pokladom každej domácej knižnice, vrátane tej mojej. Moje osobné stretnutie s lídrom tejto jedinečnej štúdie, Dr Colinom Campbellom v marci 2015, bolo zatiaľ určite tým najvýznamnejším na mojej ceste hľadania odpovedí. Hlavne vďaka nemu mám dnes zodpovedanú jednu z mojich najťažších otázok, akú som kedy komu položil - "prečo vo svete toľkých vitamínov, super-food potravín a "zdravých" odporúčaní zdravotníckych organizácií, ľudia vo svete, ale i v našej krajine trpia na nevídané zákerné choroby, nedokážu tlmiť ich príznaky bez liekov a na koniec na ne aj zomierajú".

Kniha: Čínska štúdia

Dostupnosť: skladom

cena je vrátane poštovného

30,00 €
29,00 € 
29,00
   
Cena vrátane DPH
  • Autor: T. Colin Campbell

Kniha: Posilování

Predaných viac ako 1.000.000 výtlačkov
 v  22 jazykoch!

  • Výnimočná knižná publikácia medzi knihami o posilňovaní!  Prostredníctvom viac ako 600 dokonalých farebných ilustrácií, máte možnosť nahliadnuť do vnútra ľudského tela v akcii. Spôsob popisu a detailné vyobrazenie uvedených cvikov vám ukáže nový a netradičný pohľad na naše telo, ktorý môže byť neobyčajne užitočný pre každého, kto s ľudským telo pracuje, alebo sa jednoducho zaujíma, ako funguje to telo jeho. Jednotlivé kapitoly sa venujú postupne všetkým najdôležitejším svalovým skupinám a zahŕňajú celkom až 115 cvikov na paže, ramená, hrudník, chrbát, dolné končatiny a brucho.
  • Osobná poznámka:

  • Vďaka tejto knihe som sa veľmi výrazne posunul pri svojom štúdii v Austrálii, ktoré skončilo úspešnou promóciou a nadobudnutím titulu medzinárodného fitness profesionála. Vrele odporúčam :-)

Kniha: Posilováni - výnimočný anatomický sprievodca

Novinka

Dostupnosť: skladom

cena je vrátane poštovného

30,00 €
29,00 € 
29,00
   
Cena vrátane DPH