Cesta za zdravším, veselším a úspešnejším ja


Už samotný názov tejto knižky prezrádza veľmi veľa o jej obsahu. Naše životné cesty môžu byť veľmi rozdielne, avšak zdravie, radosť a úspech či už v súkromí alebo v profesionálnom živote sú jeho hlavnými aspektami. 

  • Autor, Ján Hubinský, teda ja :-), veľmi prehľadne, jednoducho a výstižne spracoval svoje viac ako 20 ročné skúsenosti práce s klientami a vytvoril vynikajúci návod, ako dosiahnuť ten povestný a často začarovaný tzv. "ťuk", ktorý mnohí z nás majú tak často na dosah, no nie a nie sa dopracovať k začiatku zmeny, na ktorú sa tak dlho chystáme.
    Vlastný príbeh, príbehy mojich klientov a neúnavná energia zakomponovaná v tejto motivačno-inšpiratívnej publikáci už dokázala pozitívne "nakopnúť" stovky ľudí rôznych vekových kategórii a funguje to ako keď máte auto- po naštartovaní už ide všetko ako po masle :-)
    Hodina pravdy je názov druhej časti tejto knižky a táto odkrýva skutočne mimoriadne kontroverzné otázky biznisu s ľudským zdravím. Informácie a výpovede, ktoré nikdy nemali uzrieť svetlo sveta vám doslova môžu vyraziť dych a v mnohých prípadoch vám potvrdia to, o čom ste už možno niekde niekedy začuli. Dve-tri hodinky výborného čitania každopádne prospejú každému, kto má záujem skutočne pochopiť, kadiaľ vedie cesta za zdravším, veselším a úspešnejším JA.
    Vynikajúci darček pre samého seba i pre ľudí, na ktorých nám záleží :-)
  • Autor: Ján Hubinský
 

  • Úryvky z mojej knihy