CD nosiče


CD Rakovina moja vina

Prečo stále zomierame bez poznania pravdy? Desiatky rokov, investované bilióny dolárov a rakovina zabíja viac ako kedykoľvek pred tým. 

  • Jedinou odpoveďou je skutočne pochopiť, čo to rakovina je, ako a prečo vzniká, prečo ju niekto má a niekto nie a čo môžeme okamžite po vypočutí si tohoto CD urobiť pre to, aby sme dokázali ochrániť seba a našich blízkych. Sedem jednoduchých no nevyhnutných krokov na prevenciu a v mnohých prípadoch i liečbu nielen rakoviny, ale i iných chronických degeneratívnych chorôb, ktoré sú dnes modernou medicínou označované za nevyliečiteľné. Videl som na vlastné oči niekoľko vyliečených "nevyliečiteľných" ľudí a táto nahrávka by vás minimálne mala nechať nad tým premýšľať :-)
 

Srdcové záležitosti / Toxicita

Prečo naše srdcia zlyhávajú tak často a nečakane? Dám vám návod, ako zachrániť to svoje! Až 50 percent prvých príznakov srdcovo - cievnych ochorení, je smrť. 

  • Teda odchod našich blízkych z tohoto sveta bez toho, aby sa mali možnosť rozlúčiť. Sme však všetci na jednej lodi a situácia je najhoršia v histórii ľudstva. To by mal byť dôvod na to, aby sme sa začali zaujímať o to, čo za fenomén dokáže zabiť najviac ľudí na svete. Dokonca vraj viac, ako všetky doterajšie vojny, prírodné katastrofy, automobilové, letecké a lodné nešťastia dohromady!
    Druhá časť nazvaná TOXICITA otvára ešte stále veľmi podceňovanú tému o niečom, čo sa podieľa na popredných miestach na bolestnom a zbytočne predčasnom odchode nás ľudí z tohoto sveta.