Špičkové šnekové a dvojhriadeľové odšťavovače


Výber kvalitného odšťavovača je jedným z najdôležitejších krokov, pokiaľ ste sa rozhodli pre odšťavovanie. Od kvality odšťavovača totiž záleží aj kvalita šťavy, ktorá je určená predovšetkým na podporu vášho zdravia a imunity. Spolu s použitím toho najkvalitnejšieho a najčerstvejšieho ovocia a zeleniny dosiahnete ten najlepší účinok a efekt.


  • Dva najdôležitejšie kroky pri dosahovaní tej najkvalitnejšej čerstvej šťavy je mať kvalitné ovocie či zeleninu a samozrejme aj kvalitný odšťavovač, ktorý bude schopný zachovať vo vašej šťave čo najvyššie percento obsiahnutých vitamínov a výživných látok, ktoré sa pri použití bežných komerčných odšťavovačov výrazne znižuje. Preto je investícia do kvalitného zariadenia zároveň aj investíciou do vášho vlastného zdravia. Na základe vlastných dlhoročných skúseností a po zhodnotení testov doporučujeme šnekový odšťavovač OMEGA, model SANA 707, alebo dvojhriadeľový odšťavovač ANGEL 5500, prípadne jeho vyššie triedy.

    Všetky potrebné informácie a referencie nájdete v našom ActiveShope


    Na zdravie :-)

NOVINKA!

S novým odšťavovačom teraz získaš aj 30min. online konzultáciu s Jánom Hubinským ako DARČEK! :-)

  • Stačí, ak si podľa hore uvedeného návodu objednáš svoj odšťavovač a po jeho obdržaní nám zašleš fotografiu zo svojho prvého odšťavovania a máš to! :-)
 
Šnekový odšťavovač ANGEL 5500