Spolupráca


Touto cestou oslovujem všetkých tých, ktorí majú akúkoľvek ponuku, myšlienku a inšpiráciu pre našu spoluprácu. Som toho názoru, že kto to myslí s vlastným zdravím a zdravím iných vážne a  hlavne úprimne, nevytvára a neoznačuje iných v rovnakej pozícii za konkurenciu, ba naopak, robí všetko preto, aby sa aj vďaka iným vytvárala čoraz silnejšia komunita zdravo mysliacich a konajúcich ľudí okolo nás.

Preto som i do dnešného dňa i po ňom úprimne vďačný každému, s kým budem mať možnosť vytvoriť hodnotu pre životy naše a ľudí okolo nás. Od jednotlivcov, malých skupín, cez firmy, spoločnosti až po veľké spoločnosti sa tu medze naozaj nekladú a akákoľvek výzva nás všetkých určite posunie smerom vpred :-)


Píšeme spoločnú knihu - vy a ja!

 

Ako to funguje?

 • Týmto pozývam všetkých, na tímovú spoluprácu na jedinečnej knižke, ktorá nebude mať obdobu. Čo treba urobiť?

  1) Každý z vás, kto sa kedy dokázal z akýchkoľvek zdravotných ťažkoztí dostať akýmkoľvek spôsobom založeným na prírodnej báze, nech sa prosím hlási. Potrebujem jeho/jej príbeh s receptom, prípadne človekom, ktorý pomoc zariadil. Každý detail priebehu zdravotného problému, každý detail liečby a liečebného procesu, skúsenosti po vyliečení.

  2) Takisto si v knižke nájde priestor každý domáci recept nápojov, jedál, čajov a podobne, ktoré 100% pochádzajú z našich, slovenských porastov

  3) Pokiaľ disponujete fotografiami z obdobia a priebehu liečby, prípadne receptov, neváhajte ich priložiť, tak ako i kontakt či adresu človeka, ktorý sa buď liečil a je ochotný byť živým a kontaktovateľným príkladom pre ostatných a takisto tých, ktorí mimoriadnym spôsobom dokážu a chcú pomôcť iným

  4) Oslovte a požiadajte všetkých ľudových liečiteľov, ktorých máte sami overených, alebo ich máte overených blízkym zdrojom, požiadajte ich, či súhlasia so zverejnením pre pomoc iným a napíšte mi :-)

  Podmienky:

  *prosím o pravdivé a dôveryhodné informácie len z vášho života či okolia, s reálnymi ľuďmi
  *každý, kto bude v príbehu spomenutý, nech zároveň vyjadrí súhlas s uverejnením údajov, ktoré mi budú odoslané, vrátane fotografii
  *príbehy zasielajte na info@activeNhappy.sk
 • Spolu takto urobíme geniálnu vec a potom sa už len budeme snažiť, aby sa  to dostalo do každej rodiny na Slovensku a potom už len - dovideniááááá zbytočné lieky, chémia, bolesti, útrapy :-)

Hľadá sa pravá ruka ACTIVE & HAPPY :-)

 

Koho hľadám a prečo?

 • - nadšenec zdravého životného štýlu
  - má osobný záujem pracovať na svojom vlastnom zdraví a deliť sa o to s inými
  - niekto, kto nehľadá prácu, ale kto túži odovzdávať svoj dar a potenciál
  - kto ma formou pohovoru presvedčí o tom, že je to on/ona, koho hľadám
  - ak si z Nitry a okolia, veľká výhoda

  K čomu by si mal/mala mať pozitívny vzťah?

  - aktívne budovanie a tvorenie osvety zdravej prevencie, FB manažment, newsletter action, iné sociálne siete
  - manažovanie aktivít ACTIVE & HAPPY
  -manažérske schopnosti a pasia do práce s PC sú podmienkou

Svoj krátky motivačný list so spätným kontaktom mi prosím posielajte na: info@activeNhappy.sk

Teším sa na svoju novú pravú ruku :-)