Spolupráca


Touto cestou oslovujeme všetkých tých, ktorí majú akúkoľvek ponuku, myšlienku a inšpiráciu pre našu spoluprácu. Sme toho názoru, že kto to myslí s vlastným zdravím a zdravím iných vážne a  hlavne úprimne, nevytvára a neoznačuje iných v rovnakej pozícii za konkurenciu, ba naopak, robí všetko preto, aby sa aj vďaka iným vytvárala čoraz silnejšia komunita zdravo a uvedomele mysliacich a konajúcich ľudí okolo nás.

Preto sme i do dnešného dňa i po ňom úprimne vďační každému, s kým budeme mať možnosť vytvoriť hodnotu pre životy naše a ľudí okolo nás. Od jednotlivcov, malých skupín, cez firmy, spoločnosti až po veľké spoločnosti sa tu medze naozaj nekladú a akákoľvek výzva nás všetkých určite posunie smerom vpred :-)


Píšeme spoločnú knihu - vy a ja!

 

Ako to funguje?

 • Týmto pozývam všetkých, na tímovú spoluprácu na jedinečnej knižke, ktorá nebude mať obdobu. Čo treba urobiť?

  1) Každý z vás, kto sa kedy dokázal z akýchkoľvek zdravotných ťažkoztí dostať akýmkoľvek spôsobom založeným na prírodnej báze, nech sa prosím hlási. Potrebujem jeho/jej príbeh s receptom, prípadne človekom, ktorý pomoc zariadil. Každý detail priebehu zdravotného problému, každý detail liečby a liečebného procesu, skúsenosti po vyliečení.

  2) Takisto si v knižke nájde priestor každý domáci recept nápojov, jedál, čajov a podobne, ktoré 100% pochádzajú z našich, slovenských porastov

  3) Pokiaľ disponujete fotografiami z obdobia a priebehu liečby, prípadne receptov, neváhajte ich priložiť, tak ako i kontakt či adresu človeka, ktorý sa buď liečil a je ochotný byť živým a kontaktovateľným príkladom pre ostatných a takisto tých, ktorí mimoriadnym spôsobom dokážu a chcú pomôcť iným

  4) Oslovte a požiadajte všetkých ľudových liečiteľov, ktorých máte sami overených, alebo ich máte overených blízkym zdrojom, požiadajte ich, či súhlasia so zverejnením pre pomoc iným a napíšte mi :-)

  Podmienky:

  *prosím o pravdivé a dôveryhodné informácie len z vášho života či okolia, s reálnymi ľuďmi
  *každý, kto bude v príbehu spomenutý, nech zároveň vyjadrí súhlas s uverejnením údajov, ktoré mi budú odoslané, vrátane fotografii
  *príbehy zasielajte na zdravie@Jan Hubinsky.sk
 • Spolu takto urobíme geniálnu vec a potom sa už len budeme snažiť, aby sa  to dostalo do každej rodiny na Slovensku a potom už len - dovideniááááá zbytočné lieky, chémia, bolesti, útrapy :-)