Vraj neškodlivé plasty? To sú žvásty! (pre viac info klikni TU)

Sme už treťou "plastovou" generáciou a za viac ako 60 rokov máme množstvo dôkazov o tom,aké devastačné následky spôsobuje plast nášmu zdraviu. Scenár rovnaký - na uľahčenie si života a zodpovednosti sme najkvalitnejší ochranný a kladovací materiál našich potravín, teda sklo, vymenili za plasty. Tieto pochádzajú z chemického a petrochemického priemyslu a už z tohoto dôvodu by nemali absolútne prichádzať do styku s našimi potravinami a vodou, ktoré denne konzumujeme a pijeme.


  • Množstvo ľudí si už vodu ošetruje rôznymi špeciálnymi filtračnými zariadeniami, no napriek tomu ju potom nalieva do plastových fliaš a samozrejme, kupovaná a balená voda z obchodov tomuto nebezpečenstvu čelí tiež.
    Znovu je iba na nás, ako sa k tejto veci a závažnému problému postavíme. Jedným z najvhodnejších riešení je zaobstarať si svoju vlastnú, sklenú fľašu a to nie hoci akú. Hovorím o fľaši vyrobenej z fialového skla, ktoré je jedným z najkvalitnejších na svete a môžete si byť istí v tom, že vaša voda v nej nájde tú najlepšiu ochranu a zachová v sebe všetky nutričné hodnoty, ktoré obsahuje.

    Viac informácií o tom, ako to funguje, nájdete v našom Active Shope:
    http://www.activenhappy.sk/active-shop/fialove-sklo/