Môj osobný fitness tréning

Nie nadarmo sa hovorí, že ak podáte chudobnému rybu, zasýtite ho na jeden deň. Ak ho však chytať ryby naučíte, nasýtite ho na celý život. Obrovské množstvo ľudí doslova zabíja svoj čas, utráca svoje peniaze a dokonca si ničí svoje zdravie pobytom v posilňovni. 


  • Preto je tento váš osobný fitness tréning s promovaným medzinárodným fitness profesionálom priam perfektnou príležitosťou na to, aby ste sa raz a na vždy naučili to, čo naozaj v posilňovni má zmysel a význam robiť a čo zároveň dokážete využiť i v osobnom či pracovnom živote. 
  • Po tejto lekcii vo fitnesscentre, ktoré si vy sami môžete vybrať, budete cítiť dostatok sebadôvery a vedomostí na to, aby vám každý nasledujúci tréning slúžil ako čas určený na zlepšovanie a posilnenie svojho fyzického fondu a aby sa zároveň posilňovňa stala miestom, kde sa dokonale odreagujete a budete z neho odchádzať s pocitom výborne vykonanej práce. 
  • Súčasťou tohoto špeciálneho osobného tréningu bude sfotodokumentovaný a detailne popísaný fitness program, ktorý bude zahŕnať niekoľko cvikov na každú svalovú partiu tela, ktorý budete môcť kedykoľvek v budúcnosti využiť :-)
 
fitness tréning
  • Ako správne začať fitness tréning

  • Ako nováčik vo fitness by ste mali jednoznačne začať s trénerom, ktorý vám vysvetlí zásady športového tréningu. Vďaka trénerovi sa naučíte správne vykonávať jednotlivé cviky, ktoré už potom sami ľahko zvládnete, ale keď budú vykonávané chybne, nebude cvičenie účinné a ešte môžete svojmu telu uškodiť.
  • Fitness program, cesta k zdravšiemu životnému štýlu

  • Zahájiť fitness program môže byť jednou z najlepších vecí, ktoré môžete urobiť pre svoje zdravie. Fyzická aktivita môže znížiť riziko vzniku chronických ochorení, zlepšuje rovnováhu a koordináciu, pomôže vám schudnúť - aj zlepšiť váš spánok, návyky a sebavedomie.

fitness tréning